PUZZLE 1000 EUROGRAPHICS THE BLUFF - BLEF
Opis
PUZZLE: 1000 ELEMENTÓW
PRODUCENT: EUROGRAPHICS
NAZWA: THE BLUFF - BLEF
AUTOR: LUCIA HEFFERNAN
KOD EAN: 628136655620
ROZMIAR: 480 x 680 mm
WYMIARY PUDEŁKA: 360 x 250 x 60 mm
THE BLUFF - BLEF
The Bluff autorstwa artystki Lucii Heffernan to humorystyczny obraz przedstawiający cztery psy. Siedzą wokół stołu do gry w karty, grając w pokera, pijąc koktajle i piwo oraz paląc papierosy i cygara.
Dbając o europejskie normy EN71 i środowisko firma produkuje puzzle z materiałów w 100% poddawanych recyklingowi a plastikowy woreczek w którym znajdują się elementy ulega biodegradacji. Farby użyte do produkcji są nietoksyczne,zrobione są na bazie olejów roślinnych.
Firma Eurographics jest także dumna z najnowszej technologii produkcji tzw. Smart Cut Technology. Dzięki temu procesowi elementy puzzli są unikalne, mają niespotykane kształty i doskonale do siebie pasują. W pudełku nie ma dwóch elementów o tym samym kształcie. W kolekcji znajdziemy światowe arcydzieła malarstwa, fotografie, słynne plakaty, mozaiki oraz grafikę współczesną.
Opinie o produkcie (0)


